• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Yamaha CP-300

Přenosné digitální stage piano

 Jako spousta skvělých nástrojů, také piana CP série přímo vybízejí k tomu, abyste si na ně zahráli. Posaďte se k nástroji a ten se stane vaší prodlouženou rukou při vytváření hudebních představ. Autentické zvuky klavíru a bohatá expresivita čekají na váš dotek. Zvuk je dostatečně mohutný na to, aby se prosadil na pódiu v celé kapele, ale také dostatečně jemný na to, aby čarovně naplnil intimitu klubu.

Expresivní síla
Bohaté zkušenosti Yamahy s výrobou prvotřídních akustických klavírů nám pomáhají vytvářet také jedinečná digitální piána. Naše propracované klaviatury Graded Hammer Effect (GHE) poskytují všem klávesám autentický odpor, který se mění postupně od nižších kláves směrem k vyšším - stejně jako u skutečného akustického piána. To znamená, že můžete levou rukou hrát doprovod hřmících basových not, zatímco vaše pravá ruka tančí a létá ve vysokých tónech.

Tvorba zvuků
Při tvorbě autentického zvuku CP série jsme použili pečlivě zaznamenané stereo vzorky prvotřídních nástrojů, nahrávané v různé dynamice, včetně doplňkových zvukových prvků, jako jsou například rezonance strun, stereo sustain vzorky a nebo Key-Off vzorky, které zaznamenávají specifický zvuk při zatlumení strun klavíru kladívky - výsledkem je autenticky znějící zvuk akustického klavíru se všemi nuancemi.

Snadné ovládání
Stage piána CP jsou také řídící klaviatury (master keyboardy), které vám umožní plně řídit další MIDI zařízení. Můžete hrát a přitom ovládat externí tónový generátor (jako například MOTIF RACK XS). Přiřaďte si různé zvuky k různým částem klaviatury a vytvořte tak mnohovrstvé zvuky. Dvě zóny na CP33 (čtyři na CP300), slidery (táhlové potenciometry), vám umožňují snadno vyladit úroveň jednotlivých zvuků, kterými budete hrát. Můžete si také volně přiřadit ovládací prvky pro plynulé nastavování hodnot attack, decay, brightness a cutoff filtru.

Postavte se doprostřed pódia
Postavte se doprostřed pódia a dejte o sobě vědět. CP série je vybavena speciálním zvukem mono piána obohaceným o kompresor, který je speciálně vytvořený pro živé hraní. Nabízí dostatek síly a průraznosti proto, abyste se mohli prosadit v jakékoli situaci v celé kapele.

Uzamčení nastavení
Na pódiu potřebujete, aby vše šlapalo hladce. Někdy se může stát, že vy nebo někdo jiný stiskne omylem nějaké tlačítko na panelu a změní vaše speciální nastavení, což vás může uprostřed představení nepříjemně překvapit. Díky tlačítku "Panel Lock" pro uzamčení panelového nastavení tomu můžete snadno zabránit a uchovat tak vaše nastavení v bezpečí až do té doby, než budete připraveni je změnit.

Výstupy profesionální kvality
CP300 nabízí profesionální symetrické XLR výstupní konektory. Díky tomu máte k dispozici nejčistší a nejjasnější signál bez šumu - ať už pro seriózní nahrávání ve studiu nebo živou hru na pódiu, kde mohou dlouhé nesymetrické kabely přinášet problémy v kvalitě zvuku.

Poslouchejte se
Vestavěný stereo systém ozvučení v CP300 vám umožňuje poslechnout si zvuk nástroje bez nutnosti nastavování odděleného odposlechu. Prostě jen přineste CP300 na pódium a jste připraveni hrát! Užitečné je také panelové tlačítko "Speaker On/Off", které vypne interní ozvučení a nechá nastavení odposlechů na zvukařovi.

Vybavený od hlavy až k patě
Klávesové nástroje série CP nabízejí stejné ovládání pomocí pedálů, jako u skutečného klavíru. Na CP300 jsou k dispozici porty pro Sustain, Soft a Sostenuto a čtvrtý vstup pro pedál pro ovládání dalších nastavení - zatímco CP33 má port pro Sustain pedál a AUX port (pro Soft, Sostenuto nebo Expression). U všech klavírních zvuků lze efekt Sustain nastavovat postupně - díky funkci "Half-damper", která umožňuje nastavení mírného zatlumení rezonujících strun, stejně jako na skutečném klavíru.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?