• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Studiologic Numa Compact 2x

Přenosné digitální stage piano

 Studiologic Numa Compact 2x je velmi kompaktní stage piano se třemi zvukovými enginy – kromě piana máte k dispozici také varhany vycházející z Numa Organ a syntézu z virtuálního analogu Sledge. Plus 1GB pro vlastní samply. USB může nyní nově přenášet i audio, takže není nic snazšího než připojit třeba tablet a začít jamovat pomocí zabudovaných reproduktorů. Pokud sháníte kompaktní set-up, jste na správném místě.

Numa Compact 2x představuje v oblasti zvuku, digitálních efektů i MIDI ovládání velký krok dopředu. A díky zabudovanému zesilovači a reproduktorům ho dobře využijete jak při zkoušení, tak při živém hraní.

Model varhan s tónovým kolem vycházející z modelu Numa Organ výrazně rozšiřuje zvukové možnosti tohoto stage piana. Ovládání bylo rozšířeno o 9 programovatelných sliderů, které se dají použít jako varhanní táhla nebo jako lineární kontroléry například pro posílání MIDI CC.

Syntezátorový engine ze Sledge byl pro Numa Compact 2x optimalizován tak, aby i zde bylo možné vytvářet vlastní zvuky ze základních vlnových průběhů. 9 sliderů pak využijete ke kontrole devíti syntezátorových parametrů v reálném čase.

USB port nyní také umožňuje přenos audia. Snadno nahrávejte zvuky Numa Compact 2x přímo do počítače nebo naopak použijte zabudované ozvučené pro přehrávání zvuku z tabletu, telefonu nebo tabletu.

Na závěr je třeba zmínit, že Numa Compact 2x váží pouhých 7 kg, takže si ho můžete vzít opravdu kamkoliv.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?