Roland HP603A-WH

TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ V NABÍDCE

1 %cashback

Roland HP603A-WH

41 200 Kč s DPH

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Roland HP603A-WH

Digitální piano

 Roland HP603A nabízí špičkovou technologii SuperNATURAL Piano modelling, díky níž byste ho, při testu se zavázanýma očima, od akustického piana rozeznali jen velmi těžko. Dále můžete počítat s moderní konektivitou, nadčasovým designem nebo klaviaturou s kladívkovou mechanikou. HP603A ocení pokročilí i profesionální hráči, studenti hudby nebo jejich učitelé.

Technologie SuperNATURAL Piano modelling není, na rozdíl od řady jiných digitálních pian, postavena na přehrávání samplů, ale snaží se přesně modelovat vznik a chování tónu koncertního křídla. Moderní algoritmy tak vzájemně rozeznívají digitální struny, vytvářejí přeznívání a věrně simulují magické okamžiky, kdy se při stisku klávesy akustického piana všechny jeho prvky vzájemně propojí.

Klaviatura PHA-50 je v současnosti vlajkovým modelem firmy Roland a poradí si i s těmi nejjemnějšími detaily vaší hry. Díky kombinaci dřeva a moderních materiálů připomíná tradiční klaviaturu a dodávaný pedál se třemi šlapkami dovoluje hráčům například tlumení při polovičním sešlápnutí. Přechod mezi digitálním a tradičním pianem tak v tomto případě probíhá velmi přirozeně a bez nečekaných překvapení.

Díky Bluetooth se nabízí spolupráce s řadou aplikací, například Roland Piano Partner 2, pomocí nichž máte ihned přístup k notovým zápisům, doprovodným rytmům a dalším výukovým pomocníkům. Pochopitelně nechybí ani zabudovaný metronom nebo rekordér pro záznam vašich nápadů a pokroků. Modely s označením A přes Bluetooth umožňují i bezdrátové streamování audia.

Funkce Piano Designer umožňuje ladění jednotlivých parametrů zvuku vašeho piana, včetně resonance strun a její charakteristiky nebo nastavení pedálů. Ani nejnáročnější hráči tak nepřijdou zkrátka.

Jako v případě dalších digitálních pian, ani zde se nemusíte starat o složitou údržbu a neduhy spojené s akustickými nástroji a díky sluchátkovému výstupu můžete klidně preludovat i za hlubokých nocí. Sluchátkový zesilovač je opatřen technologií 3D ambience a nabízí tak velmi přirozené a prostorové podání zvuku.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?