• Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Kytary.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 10 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Korg Grandstage 73

Přenosné digitální stage piano

 Korg Grandstage nabízí vynikající zvuky akustických i elektrických nástrojů, snadné ovládání, kladívkovou mechaniku RH3 pro ty nejmenší nuance vaší hry, efekty reverb a delay, třípásmový ekvalizér, split/layer funkce a mnoho dalšího. Piano bylo vyrobeno v Japonsku a jde o výborně zpracovaný nástroj, který ocení především nároční a profesionální hráči.

Na výběr je ze šesti zvukových modulů.

SGX-2 obsahuje zvuky nejlepších koncertních křídel, které byly pečlivě nasamplovány z nástrojů v Berlíně, Heidelbergu, Rakousku, Japonsku nebo Itálii a nechybí ani zvuk pianina. Stereo samply jsou nesmyčkované, pro každou klávesu je k dispozici dvanáct dynamických stupňů a zvuk pokrývá i detaily jako dozvuky po sešlápnutí pedálů nebo mechanické zvuky křídla.

Na přání řady hráčů byl přidán i monofonní režim pro každé piano, pro nějž byly nahrávky křídel pořízeny přímo v monu. Nástroj se tak lépe prosadí v hustém mixu celé kapely.

Zvukový modul EP-1 pokrývá všechná klasická elektrická piana, jejichž zvuk si můžete plně vychutnat se snadno nastavitelnou dynamikou. Nechybí simulace zesilovačů, kabinetů, reproduktorů a vintage efektů.

Varhanním zvukům jsou vyhrazeny moduly CX-3, VOX a Compact. Těšit se můžete na zvuk známých modelů Korg CX-3 z osmdesátých a VOX z šedesátých let i na řadu kompaktních varhan, které byly rovněž oblíbené v šedesátých letech minulého století. Pro přirozený zvuk má navíc každý modul zabudovaný efekt otočného reproduktoru.

Zbytek zvukové palety pokrývají moduly AK-1 a HD-1 a jejich více jak 500 rejstříků. Kromě syntezátorů si tak můžete užít i cemballo, mellotron, FM piano a další.

Veškeré ovládací prvky najdete na předním panelu a vše je uzpůsobeno pro co nejsnazší ovládání i při živém hraní. Novinkou je Dynamic knob, pomocí nějž snadno nastavíte dynamickou citlivost kláves a klaviaturu si tak rychle přizpůsobíte konkrétním nástrojům i funkci vašeho partu v aranži.

Z dalších ovládacích prvků je třeba zmínit 64 tlačítek pro rychlé vyvolání oblíbených zvuků, třípásmový ekvalizér, funkce Layer a Split s rychlým nastavením programů nebo tlačítko Panel Lock, které ostatní tlačítka a potenciometry uzamkne před nechtěným dotekem ve víru hry.

Věrný přednes i těch nejnáročnějších partů vám zajistí vyvážená, kladívková mechanika Real Weighted Hammer Action 3 (RH3), která je podobně jako u koncertního křídla rozdělená na čtyři části podle síly doteku (nižší registry jsou težší než vyšší).

Za zmínku stojí i povedený design nástroje a široké příslušenství. Dostanete k němu profesionální, polohovatelný stojan, pedál DS-1H a notový stojan.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Nakoupit přes Refundo" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?