DámeJídlo.cz

DámeJídlo.cz

Získejte peníze za nákup na DámeJídlo.cz.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

64 lidí hodnotilo obchod:

Průměrná získaná částka:

7,58 Kč
Jít na DámeJídlo.cz Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Příklad získání peněz za nákup na DámeJídlo.cz

Dostupné slevové kupóny

Akční nabídka na DámeJídlo.cz

Použito 3592x    Končí 31.07.2017 Využít akci
Přidat k oblíbeným Před nákupem si přečtěte podmínky cashback a otestujte si prosím, že má Váš prohlížeč správně nastavené cookies.

Přidat recenzi Recenze DámeJídlo.cz od našich uživatelů


3a1b72cae732faafa52f09d71666706d-77666
Martina H.
29. března 2017
Doporučuji obchod

Dodací lhůta

Přehlednost obchodu

Kvalita komunikace


  • skvělé jídlo
  • nic

Vše super,jídlo skvělé a rychlé dovezení !! DOPORUČUJI !!!


Všechny recenze DámeJídlo.cz (64)

2,5 %cashback

DámeJídlo.cz

Objednejte si jídlo pohodlně – online. Damejidlo.cz nabízí výběr již z více než 1500 restaurací, rozvoz po všech velkým městech v celé ČR a nyní navíc slevu 100 Kč na první objednávku!

Přišli jste domů a zjistili jste, že v ledničce není žádné jídlo, na které byste měli chuť? Nejbližší obchod je zavřený a autem už se vám už nikam nechce? Máme pro vás skvělé řešení, jak z této situace vyváznout s plným žaludkem a uspokojenými chuťovými buňkami. Internetová stránka DameJidlo.cz si pro vás připravila rozvoz jídel přímo k vám domů. Rozvoz je realizován do všech větších měst po celé České republice a do dalších menších měst, které jsou na seznamu. Neváhejte a vyzkoušejte revoluční metodu v donášce jídla. Večery strávené s oblíbeným filmem a s donáškou až do bytu s vaším oblíbeným jídlem – ideální kombinace. Můžete si vybrat z mnoha restaurací, které tuto službu nabízejí.

Italské, francouzské, indické, americké, ale i české jídlo, to vše je v nabídce na Damejidlo.cz. K tomu ještě pití, saláty, polévky, dezerty, ale také cigarety a další různé zboží. Další skvělá zpráva je, že v některých městech je donáška zcela zdarma. Dejte na recenze jiných uživatelů, kteří již dotyčnou restauraci ochutnali.

Na Dáme Jidlo.cz můžete najít rozvoz z více než 1500 restaurací.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Cashback není připsán za dobití kreditů na účet DámeJídlo.cz, ani za platbu objednávky pomocí kreditů.

U DámeJídlo.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Jít do obchodu DámeJídlo.cz" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

e-Beko.cz - Novinka!

Získejte zpět 2,5 % cashback
e-Beko.cz - Novinka!

Mimulo.cz - Novinka!

Získejte zpět 3,5 % cashback
Mimulo.cz - Novinka!

Jak Refundo.cz funguje?

Registrovat přes Facebook

nebo