DámeJídlo.cz

DámeJídlo.cz

2,5 %cashback

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

Průměrná získaná částka:

7,58 Kč

Dostupné slevové kupóny a akce

Akční nabídka na DámeJídlo.cz

Použito 5787x    Končí 25.07.2018 Využít akci
2,5 %cashback

DámeJídlo.cz

Objednejte si jídlo pohodlně – online. Damejidlo.cz nabízí výběr již z více než 1500 restaurací, rozvoz po všech velkým městech v celé ČR a nyní navíc slevu 100 Kč na první objednávku!

Přišli jste domů a zjistili jste, že v ledničce není žádné jídlo, na které byste měli chuť? Nejbližší obchod je zavřený a autem už se vám už nikam nechce? Máme pro vás skvělé řešení, jak z této situace vyváznout s plným žaludkem a uspokojenými chuťovými buňkami. Internetová stránka DameJidlo.cz si pro vás připravila rozvoz jídel přímo k vám domů. Rozvoz je realizován do všech větších měst po celé České republice a do dalších menších měst, které jsou na seznamu. Neváhejte a vyzkoušejte revoluční metodu v donášce jídla. Večery strávené s oblíbeným filmem a s donáškou až do bytu s vaším oblíbeným jídlem – ideální kombinace. Můžete si vybrat z mnoha restaurací, které tuto službu nabízejí.

Italské, francouzské, indické, americké, ale i české jídlo, to vše je v nabídce na Damejidlo.cz. K tomu ještě pití, saláty, polévky, dezerty, ale také cigarety a další různé zboží. Další skvělá zpráva je, že v některých městech je donáška zcela zdarma. Dejte na recenze jiných uživatelů, kteří již dotyčnou restauraci ochutnali.

Na Dáme Jidlo.cz můžete najít rozvoz z více než 1500 restaurací.

Upřesňující podmínky pro získání cashbacku

Cashback není připsán za dobití kreditů na účet DámeJídlo.cz, ani za platbu objednávky pomocí kreditů.

U DámeJídlo.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Spartoo.cz - Výprodej se slevami až 60 %

Získejte zpět
1 % cashback
Spartoo.cz - Výprodej se slevami až 60 %

Marimex.cz - Narozeninový výprodej - slevy až 70 % + dárky

Získejte zpět
2 % cashback
Marimex.cz - Narozeninový výprodej - slevy až 70 % + dárky
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?