6 % – 4 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

YFood.eu

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 6 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na YFood.eu jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 60 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na YFood.eu
+ až 6 % cashback

Akce  6 dní

6 % cashback
Nový zákazník


4 % cashback
Stávající zákazník


0 % cashback
Předplatné


Za objednávku předplatného se cashback nenabízí.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U YFood.eu a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


1
transakcí

18 dní
průměrná doba schválení

47,58 Kč
průměrná získaná částka


YFood.eu

YFood.eu – Vyvážená strava v každé situaci.

V časové tísni snadno sáhnete po nezdravém jídle. YFood nabízí rychlý, vyvážený a praktický drink, který nahradí kompletní jídlo obsahující všechny důležité živiny. Kromě toho nemusí být skladován v chladničce, zažene hlad až na 5 hodin a neobsahuje laktózu ani lepek.

  • YFood drinky: kompletní a zdravé jídlo v lahvi, které obsahuje důležité živiny (33 g bílkovin, 26 vitaminů a minerálů a 7 g vláknin)
  • YFood veganské drinky: sójový drink pro všechny, kdo dodržují rostlinnou dietu, obsahuje 26 g bílkovin, 8 g vláknin a navíc 26 g vitamínů a minerálů
  • YFood prášek: vyvážené a kompletní jídlo, který si sami namícháte – kdekoliv a kdykoliv Smícháním 3 lžic prášku s trochou vody získáte porci jídla za pouhých 37,45 Kč.
  • YFood tyčinky: naše občerstvení ve formě tyčinky zažene pocit hladu a poskytne vám všechny živiny, které vaše tělo potřebuje

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?