ČSOB Pojišťovna
10 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

ČSOB Pojišťovna - pojištění odpovědnosti

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 10 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na ČSOB Pojišťovna jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 100 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na ČSOB Pojišťovna
+ 10 % cashback

Akce 6 dní

10 % cashback
na všechny objednávky


U ČSOB Pojišťovna a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

10 lidí hodnotilo obchod


20
transakcí

40,58 Kč
průměrná získaná částka


ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna – pojištění odpovědnosti.

Hodí se v běžném životě...
Škodu můžete způsobit komukoliv a jste za ni plně odpovědní, i když nebyla způsobena úmyslně. Vyřešíme za vás škody, které způsobíte jiným v běžném životě nebo v zaměstnání.

Pojištění odpovědnosti vás ochrání při újmách, které přivodíte třetí osobě ve svém běžném životě nebo v zaměstnání. Pokryje za vás výdaje při úhradě způsobené škody, ať již vznikla náhodou či vlastní nerozvážností.  

...i v zaměstnání
Nezáleží na tom, zda zastáváte ve své profesi důležitou pozici nebo pracujete ve výrobě, všude můžete způsobit nemalou škodu. Pojištění odpovědnosti zaměstnance vám zaplatí náklady, které po vás zaměstnavatel bude při úhradě škody požadovat. Pojištění vás chrání po celém světě.

  • Pojištění odpovědnosti za újmu z občanského života
  • Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?