Contours.cz
135 Kč cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Contours.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 135 Kč z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na Contours.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 135 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Contours.cz
+ 135 Kč cashback

Akce 6 dní

135 Kč cashback
na všechny objednávky *


Pro získání cashbacku je nutné vyplnit objednávkový formulář na stránce, na kterou budete z Refundo.cz přesměrovaní.

Cashback získá pouze unikátní, nová (v minulosti na první hodinu do fitness Contours nikdy nepřihlášená) zájemkyně (žena) o nabízený týden zdarma ve fitness klubu Contours, která do formuláře vyplní své jméno a příjmení, své platné telefonní číslo a svůj platný email a vybere si konkrétní pobočku fitness Contours s konkrétním datum s časem první návštěvy fitness klubu sítě Contours a dokončí své přihlášení na týden cvičení zdarma kliknutím na Objednat se.

U Contours.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


20
transakcí

83,66 Kč
průměrná získaná částka


Contours.cz

Contours.cz – to je fitness trochu jinak – systém cvičení s vlastní trenérkou určený výhradně pro ženy.

Vyzkoušejte Contours.cz na 7 dní zcela zdarma! Contours pomáhá ženám ke skutečné změně.

Fitness Contours je pro ženy bez ohledu na věk a váhu. Jděte si zacvičit, zlepšit svoji náladu, poznat nové kamarádky a udělat něco pro sebe, ať jste studentka, maminka na mateřské, podnikatelka, zaměstnaná žena nebo babička. Cvičení pro ženy může trvat jen 30 minut včetně zahřátí a strečinku. Cvičit však můžete jak dlouho chcete a přijít můžete kdykoli bez plánování a objednávání.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?