ChytrýHonza.cz – životní pojištění

V obchodě již není nabízen cashback

100 Kč cashback
na všechny objednávky


U ChytrýHonza.cz – životní pojištění a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


1
transakcí

100 Kč
průměrná získaná částka


ChytrýHonza.cz – životní pojištění

ChytrýHonza.cz – životní a úrazové pojištění. Online srovnavač s nejširším spektrem produktů a poskytovatelů v ČR.

Zjistěte do 5 minut, které životní nebo úrazové pojištění se nejvíce hodí právě pro vás.

Životní nebo úrazové pojištění jsou finanční produkty, které by měl mít každý zodpovědný člověk. Kvalitní pojistka je často jedinou záchranou v případě, že se vám stane něco neočekávaného a vy nebudete schopni finančně zajistit sebe a svoji rodinu.

Srovnej. Vyber. Ušetři.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?