ChytrýHonza.cz – cestovní pojištění

V obchodě již není nabízen cashback

2 % cashback
na všechny objednávky


U ChytrýHonza.cz – cestovní pojištění a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


2
transakcí

18 dní
průměrná doba schválení

19,33 Kč
průměrná získaná částka


ChytrýHonza.cz – cestovní pojištění

ChytrýHonza.cz – cestovní pojištění. Online srovnavač s nejširším spektrem produktů a poskytovatelů v ČR.

Srovnejte si dostupné nabídky cestovního pojištění. Rychlé online sjednání vám zabere 5 minut a ihned můžete vyrazit za zážitky.

Srovnej. Vyber. Ušetři.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?