3 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

CeskePlenky.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na CeskePlenky.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 30 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na CeskePlenky.cz
+ 3 % cashback

Akce 6 dní

3 % cashback
na všechny objednávky


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U CeskePlenky.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


6
transakcí

14 dní
průměrná doba schválení

46,19 Kč
průměrná získaná částka


CeskePlenky.cz

ČeskéPlenky.cz – kvalitní plenky Magics a Parasol.

Plenky pocházejí ze severních Čech - Hrádek nad Nisou. Při výrobě se velmi dbá na ekologický dopad, proto se nevyužívá celulóza.

Jejich plenky jsou skvělé i pro citlivé miminka - při výrobě se nepoužívají ani chlor ani parfémy neboť tyto složky vyvolávají podráždění.

Plenky jsou prodyšné, skvěle absorbují tekutinu a velmi dobře drží. V e-shopu naleznete i pleny pro novorozence s výřezem na hojící se pupík.

České plenky jsou ideální volbou pro Vaše miminko. Jsou extra tenké, savé a neobsahují chlor ani vůni. Miminku poskytnou to nejlepší, co si zaslouží.

 

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?