ČerstváKáva.cz
až 5 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

ČerstváKáva.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na ČerstváKáva.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 50 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na ČerstváKáva.cz
+ až 5 % cashback

Akce 6 dní

5 % cashback
Káva značky ČERSTVÁ KÁVA


2,5 % cashback
Káva (či kávové kapsle a pody) Lavazza


0,5 % cashback
Všechny ostatní produkt a předplatné kávy značky ČERSTVÁ KÁVA


U ČerstváKáva.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

11 lidí hodnotilo obchod


100
transakcí

0 dní
průměrná doba schválení

19,67 Kč
průměrná získaná částka


ČerstváKáva.cz

Čerstvá káva – to je čerstvě upražená káva, plná chuti a aroma. Ochutnejte a vybírejte zároveň ze širokého sortimentu kávového příslušenství.

Stále více oblíbené internetové stránky jsou na téma kávy, kávovarů, pressovačů a dalších doplňků pro originální domácí receptury. V tomto internetovém obchodě se vám bude líbit. Naleznete zde plno značkových výborných káv, které budete milovat. Prodejce slibuje, že nejenom znalec pozná na první chuť a čich pravou kávu od té, která je několik týdnů skladována a podávána jako čerstvá. Prodejce si pro vás připravil pár zajímavých článků, jak správně připravit kávu v různých přístrojích, které nabízí, tak aby byla luxusní. A co všechno tedy stránka nabízí? Čerstvé kávy více než 10 druhů, kávovary, kávomlýnky, pressovače, ostatní kávy a doplňky (horké nápoje, knihy, cibetkové kávy, cukry, sirupy, sušenky a další) a již zmiňované značkové kávy. Obchod se prodejem kávy zabývá od roku 2004 a nyní je velice vyhledávanou internetovou stránkou, která je navržená tak, abyste v ní nebloudili a po ve vteřině nalezli svou požadovanou kávu. Neváhejte a kupte si svou pravou kávu ještě dnes, nebudete litovat.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?