BrasnarstviTlusty.cz
až 6 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

BrasnarstviTlusty.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 6 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na BrasnarstviTlusty.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 60 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na BrasnarstviTlusty.cz
+ až 6 % cashback

Akce 6 dní

6 % cashback
Kožené opasky a peněženky


3,5 % cashback
Ostatní zboží


U BrasnarstviTlusty.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

BrasnarstviTlusty.cz

BrašnářstvíTlustý.cz – originální výrobky z kůže. 

Brašnářství Tlustý vyrábí tradičními postupy z prvotřídních materiálů originální kožené výrobky, na které díky svému zpracování dokáží dát doživotní záruku.

Je to jedinečný projekt spojení špičkového tradičního řemesla a moderní formy online obchodování. Jsou první online brašnářství v ČR. Umožnili desítkám tisíc českých zákazníků dosud nevídanou věc - nechat si vyrobit kvalitní koženou věc na zakázku, podle svého vkusu a za stále dostupnou cenu. Kožený opasek, peněženku s monogramem, dámskou kabelku, tašku na laptop nebo cestovní tašku - v barvách dle vkusu, ozdobený monogramem, s výbavou dle přání - zkrátka na zakázku. 

Mnoho lidí si myslí, že výrobek "na zakázku" není pro ně - že to je nedostupné, super-luxusní, zkrátka pro horních deset tisíc, ale tak to není. Každý může mít kvalitní kožený výrobek, a tak jak ve třicátých letech za Baťů byli Češi nejlépe obutý národ v Evropě, tak nyní mohou mít prvotřídní výrobky šité na míru.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?