TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ V NABÍDCE

1,5 %cashback

Yamaha DTX900ST Studio Set

94 920 Kč s DPH

Jak Refundo.cz funguje?

Příklad získání peněz za nákup na Kytary.cz

Yamaha DTX900ST Studio Set

Elektronická bicí souprava

 

YAMAHA DTX STUDIO
Tato souprava elektronických bicích je postavena kolem modulu DTX900. Součástí jsou i dva pady XP120SD nahrazující snare, dva XP100T nahrazující tom, jeden XP120T nahrazující tom, KP65 nahrazující basový buben, dva PCY135 nahrazující činely ,jeden PCY155 nahrazující činel a RHH135 nahrazující hi-hat. Obsažen je i potřebný hardware – stojany a pedal.

DTX900
Tento zvukový modul je srdcem všech elektronických bicích Yamaha z řady DTX900. Je výsledkem využití know-how které tato firma má v oblasti akustických bicích i technologií digitálního zvuku – využívá například i technologií, které můžete znát z profesionálních workstation Motif a DSP efekty z nejvyšších řad mixpultů.

Modul nabízí přes 1000 samplů, přičemž tyto samply je samozřejmě možné nahradit Vašimi vlastními. Tónový generátor využívající technologii AWM2 umí pracovat až s 64hlasou polyfonií. Továrně je nahráno přes 1100 zvuků bubnů, činelů a perkusí a přes 200 melodických zvuků. Lze pochopitelně využít presety, 50 kitů je přednastaveno továrně, 50 je volných pro uživatelskou konfiguraci. Nechybí pochopitelně ani efekty – napříkald reverb, chorus, ekvalizér a další.

DTX je vybaveno i sekvencerem, který pojme do pamětu přes 150 tisíc not, každá skladba je pak zaznamenána ve dvou stopách. V paměti jsou nahrány demo a cvičné skladby, dalších 50 lze uložit. Modul obsahuje samozřejmě i metronom.

Na zařízení naleznete LCD display, vybaveno je MIDI a USB rozhraním pro nahrávání či ovládání DAW software, analogovým audio Main-Out výstupem, digitálním audio výstupem, 6 individuálními výstupy, 15 konektory pro připojení padů či triggerů, aux-in vstupem, sluchátkovým výstupem a konektorem pro připojení hi-hat kontroleru. K napájení slouží adaptér.

Technické údaje
• zvukový modul elektronických bicích
• ovládání: Master, Click, Accomp., Kick, Snare, Tom, Cymbal, Hi-Hat, Misc.
• počet samplů: 1016
• počet rejstříků: 1115x bicí, 211x melodie
• efekty: 51x Variation, 9x Reverb, 19x Chorus, 51x Insertion, 9x Master Effect, 5pásmový Master EQ
• 50 továrních a 50 uživatelských kitů / presetů
• sekvencer
• metronom
• LCD display
• MIDI rozhraní
• USB rozhraní
• analogový i digitální audio výstup
• 6x individial-out
• 15x trigger/pad-in vstup + vstup pro hi-hat pedál
• sluchátkový výstup
• aux-in
• napájení: adaptér (součástí)
• rozměry: 334 x 285 x 96 mm
• váha: 3,6 kg

YAMAHA RHH135
Tento pad zastupující hi-hat je zamýšlen jako součást systému elektonických bicích Yamaha DTX. Jde o nově vyvinutý systém nabízející maximální autenticitu díky tomu, že jde o pady připevněné na standardním stojanu se standardním pedálem s přímým převodem. Samotný pad má průměr 13 palců a je rozdělen na dvě zóny pro získání širších zvukových možností.

YAMAHA KP65
Tento pad zastupující basový buben je zamýšlen jako součást systému elektonických bicích Yamaha DTX. Samozřejmostí je taková konstrukce, která zajišťuje maximální stabilitu při hraní, a použití povrchu, který nabízí zcela autentický pocit z hraní. Přestože je jeho průměr pouze 6,5 palce, zvládne bez problémů i hraní dvojpedálem.

YAMAHA XP120SD
Tento pad zastupující snare bubínek je zamýšlen jako součást systému elektonických bicích Yamaha DTX. Jeho průměr je 12 palců a nabízí 3 zóny pro co nejširší možnosti práce se zvukem. Samozřejmostí je taková konstrukce, která zajišťuje maximální stabilitu při hraní, a použití povrchu, který nabízí zcela autentický pocit z hraní.

YAMAHA XP100T
Tento pad zastupující tom buben je zamýšlen jako součást systému elektonických bicích Yamaha DTX. Jeho průměr je 10 palců a nabízí 3 zóny pro co nejširší možnosti práce se zvukem. Samozřejmostí je taková konstrukce, která zajišťuje maximální stabilitu při hraní, a použití povrchu, který nabízí zcela autentický pocit z hraní.

YAMAHA XP120T
Tento pad zastupující tom buben je zamýšlen jako součást systému elektonických bicích Yamaha DTX. Jeho průměr je 12 palců a nabízí 3 zóny pro co nejširší možnosti práce se zvukem. Samozřejmostí je taková konstrukce, která zajišťuje maximální stabilitu při hraní, a použití povrchu, který nabízí zcela autentický pocit z hraní.

YAMAHA PCY135
Tento pad zastupující činel je zamýšlen jako součást systému elektonických bicích Yamaha DTX. Jeho průměr je 13 palce a nabízí tři zóny pro co nejširší možnosti práce se zvukem. Samozřejmostí je taková konstrukce, která zajišťuje maximální stabilitu při hraní, a použití povrchu, který nabízí zcela autentický pocit z hraní.

YAMAHA PCY155
Tento pad zastupující činel je zamýšlen jako součást systému elektonických bicích Yamaha DTX. Jeho průměr je 15 palců a nabízí tři zóny pro co nejširší možnosti práce se zvukem. Samozřejmostí je taková konstrukce, která zajišťuje maximální stabilitu při hraní, a použití povrchu, který nabízí zcela autentický pocit z hraní.

YAMAHA FP9500D
Tento single pedal k basovému bubnu nabízí přímý převod, díky kterému je jeho odezva výrazně rychlejší a přesnější. Samozřejmostí je možnost nastavení úhlu beateru, tvrdosti pružiny a úhlu základny. Beater nabízí jednu stranu filcovou a druhou z tvrdého plastu. Součástí je obal.

YAMAHA PS940
Tento stojan je určen především pro perkusní pad Yamaha DTX-MULTI 12. Spočívá na standrdní dvojité trojnožce, je vyroben z pochromované oceli a umožňuje nastavení výšky i úhlu padu.

YAMAHA SS662
Tento stojan pro snare je určen pro 12palcové a menší bubínky. Nabízí kompaktní design, nízkou hmotnost a maximální stabilitu.

YAMAHA HS740A
Tento činelový stojan pracuje s přímým převodem, u kterého je možné nastavit tvrdost pružiny – díky tomu ho lze přizpůsobit potřebám jakéhokoli bubeníka. Samozřejmostí je kompaktní design, maximální stabilita a nízká hmotnost. Polohu nohou je možné upravit.

YAMAHA MULTICLAMP
Tento multiclamp je vyroben z kvalitní pochromované oceli. Umožňuje spojení všech typů standardních stojanů, držáků a jiných částí hardware.

YAMAHA CS755
Tento činelový stojan je vybaven 17palcovým ramenem. Samozřejmostí je kompaktní design, maximální stabilita a nízká hmotnost.

YAMAHA CL940B
Tento držák tomu je vyroben je z kvalitní pochromované oceli, má krátkou základnu a dlouhý úchyt.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

3

Klikněte na "Jít do obchodu" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Zoot.cz - až 1000 Kč sleva na šaty

Získejte zpět 3,5 % cashback
Zoot.cz -  až 1000 Kč sleva na šaty

4home.cz - Doprava zdarma

Získejte zpět 4 % cashback
4home.cz - Doprava zdarma

Litujeme, ale momentálně nejsou k dispozici žádné slevové kupóny do tohoto obchodu.

Podmínky cashback Kytary.cz

U Kytary.cz se jako základ pro vypočítání provizí používá cena objednávky bez DPH.

Jak Refundo.cz funguje?

Registrovat přes Facebook

nebo