TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ V NABÍDCE

1,5 %cashback

Yamaha DTX900K

113 290 Kč s DPH

Jak Refundo.cz funguje?

Příklad získání peněz za nákup na Kytary.cz

Yamaha DTX900K

Elektronická bicí souprava

 

YAMAHA DTX900K SET
Tato souprava elektronických bicích je postavena kolem modulu DTX900. Součástí jsou i pad XP120S nahrazující snare, tři XP100T nahrazující tomy, KP125W nahrazující basový buben, dva PCY135 a jeden PCY155 nahrazující činely a RHH135 nahrazující činel. Součástí je i potřebný hardware.

DTX900
Tento zvukový modul je srdcem všech elektronických bicích Yamaha z řady DTX900. Je výsledkem využití know-how které tato firma má v oblasti akustických bicích i technologií digitálního zvuku – využívá například i technologií, které můžete znát z profesionálních workstation Motif a DSP efekty z nejvyšších řad mixpultů.

Modul nabízí přes 1000 samplů, přičemž tyto samply je samozřejmě možné nahradit Vašimi vlastními. Tónový generátor využívající technologii AWM2 umí pracovat až s 64hlasou polyfonií. Továrně je nahráno přes 1100 zvuků bubnů, činelů a perkusí a přes 200 melodických zvuků. Lze pochopitelně využít presety, 50 kitů je přednastaveno továrně, 50 je volných pro uživatelskou konfiguraci. Nechybí pochopitelně ani efekty – napříkald reverb, chorus, ekvalizér a další.

DTX je vybaveno i sekvencerem, který pojme do pamětu přes 150 tisíc not, každá skladba je pak zaznamenána ve dvou stopách. V paměti jsou nahrány demo a cvičné skladby, dalších 50 lze uložit. Modul obsahuje samozřejmě i metronom.

Na zařízení naleznete LCD display, vybaveno je MIDI a USB rozhraním pro nahrávání či ovládání DAW software, analogovým audio Main-Out výstupem, digitálním audio výstupem, 6 individuálními výstupy, 15 konektory pro připojení padů či triggerů, aux-in vstupem, sluchátkovým výstupem a konektorem pro připojení hi-hat kontroleru. K napájení slouží adaptér.

Technické údaje
• zvukový modul elektronických bicích
• ovládání: Master, Click, Accomp., Kick, Snare, Tom, Cymbal, Hi-Hat, Misc.
• počet samplů: 1016
• počet rejstříků: 1115x bicí, 211x melodie
• efekty: 51x Variation, 9x Reverb, 19x Chorus, 51x Insertion, 9x Master Effect, 5pásmový Master EQ
• 50 továrních a 50 uživatelských kitů / presetů
• sekvencer
• metronom
• LCD display
• MIDI rozhraní
• USB rozhraní
• analogový i digitální audio výstup
• 6x individial-out
• 15x trigger/pad-in vstup + vstup pro hi-hat pedál
• sluchátkový výstup
• aux-in
• napájení: adaptér (součástí)
• rozměry: 334 x 285 x 96 mm
• váha: 3,6 kg

YAMAHA RHH135
Tento pad zastupující hi-hat je zamýšlen jako součást systému elektonických bicích Yamaha DTX. Jde o nově vyvinutý systém nabízející maximální autenticitu díky tomu, že jde o pady připevněné na standardním stojanu se standardním pedálem s přímým převodem. Samotný pad má průměr 13 palců a je rozdělen na dvě zóny pro získání širších zvukových možností.

YAMAHA KP125W
Tento pad zastupující basový buben je zamýšlen jako součást systému elektonických bicích Yamaha DTX. Je zvětšen na průměr 12,5 palců, díky čemuž zvládne pracovat i s dvojpedály. Samozřejmostí je taková konstrukce, která zajišťuje maximální stabilitu při hraní, a použití povrchu, který nabízí zcela autentický pocit z hraní.

YAMAHA XP120S
Tento pad zastupující snare bubínek je zamýšlen jako součást systému elektonických bicích Yamaha DTX. Jeho průměr je 12 palců a nabízí 3 zóny pro co nejširší možnosti práce se zvukem. Samozřejmostí je taková konstrukce, která zajišťuje maximální stabilitu při hraní, a použití povrchu, který nabízí zcela autentický pocit z hraní.

YAMAHA XP100T
Tento pad zastupující tom buben je zamýšlen jako součást systému elektonických bicích Yamaha DTX. Jeho průměr je 10 palců a nabízí 3 zóny pro co nejširší možnosti práce se zvukem. Samozřejmostí je taková konstrukce, která zajišťuje maximální stabilitu při hraní, a použití povrchu, který nabízí zcela autentický pocit z hraní.

YAMAHA PCY135
Tento pad zastupující činel je zamýšlen jako součást systému elektonických bicích Yamaha DTX. Jeho průměr je 13 palce a nabízí tři zóny pro co nejširší možnosti práce se zvukem. Samozřejmostí je taková konstrukce, která zajišťuje maximální stabilitu při hraní, a použití povrchu, který nabízí zcela autentický pocit z hraní.

YAMAHA PCY155
Tento pad zastupující činel je zamýšlen jako součást systému elektonických bicích Yamaha DTX. Jeho průměr je 15 palců a nabízí tři zóny pro co nejširší možnosti práce se zvukem. Samozřejmostí je taková konstrukce, která zajišťuje maximální stabilitu při hraní, a použití povrchu, který nabízí zcela autentický pocit z hraní.
YAMAHA RS130
RS130 je kompaktní rampa široká 1600 mm, vysoká 980 mm a hluboká 1000 mm, celá váží 8,8 kilogramů. Designována je tak, aby k ní šlo připevnit standardní sadu elektronických bicích.

YAMAHA CH-750
Toto činelové rameno je dlouhé 6 palců, tedy 15 centimetrů. Vyrobeno je z kvalitní pochromované oceli, samozřejmostí je možnost přesného nastavení polohy činelu.

YAMAHA SS662
Tento stojan pro snare je určen pro 12palcové a menší bubínky. Nabízí kompaktní design, nízkou hmotnost a maximální stabilitu.

YAMAHA CH-755
Toto činelové rameno je dlouhé 12 palců, tedy 30 centimetrů. Vyrobeno je z kvalitní pochromované oceli, samozřejmostí je možnost přesného nastavení polohy činelu.

YAMAHA HS740A
Tento činelový stojan pracuje s přímým převodem, u kterého je možné nastavit tvrdost pružiny – díky tomu ho lze přizpůsobit potřebám jakéhokoli bubeníka. Samozřejmostí je kompaktní design, maximální stabilita a nízká hmotnost. Polohu nohou je možné upravit.

Basový pedál není soušástí

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

3

Klikněte na "Jít do obchodu" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Audioteka.cz - Bestsellery - 50 %

Získejte zpět 7,5 % cashback
Audioteka.cz - Bestsellery - 50 %

Dresslink.com - Slevové kódy k Vánočnímu nákupu

Získejte zpět 5 % cashback
Dresslink.com - Slevové kódy k Vánočnímu nákupu

Využijte Slevové kódy k nákupu nejen Vánočních dárků.

Litujeme, ale momentálně nejsou k dispozici žádné slevové kupóny do tohoto obchodu.

Podmínky cashback Kytary.cz

U Kytary.cz se jako základ pro vypočítání provizí používá cena objednávky bez DPH.

Jak Refundo.cz funguje?

Registrovat přes Facebook

nebo