Roland TD-30

TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ V NABÍDCE

1,65 %cashback

Roland TD-30

50 540 Kč s DPH

Příklad získání peněz za nákup na Kytary.cz

Jak Refundo.cz funguje?

Roland TD-30

Bicí modul

 Roland TD-30 Bicí Modul
Srdcem řady V-Pro je nový bicí zvukový modul TD-30. Se zvukovými vzorky SuperNATURAL, které využívají proces Behavior Modeling, je kvalita zvuku bezkonkurenčně vynikající a reakce odpovídá nejjemnějším nuancím hráčské techniky a dynamiky při hře na bicí. Rimshoty, víření, řetízky, a dokonce i přeslechy mezi jednotlivými bubny a jejich interakce s virblem, dramatické úhozy na crash a prodloužené kroužení činelů, každá nuance je neuvěřitelně přesná a plynulá. Speciální fader "Ambience" umožňuje bezprostředně ovládat množství prostorového efektu, a třeba i simulaci náhlavního mikrofonu.

Roland TD-30 Bicí Modul

TD-30 je nejpokročilejší bicí a perkusní zvukový modul na světě.Roland povýšil digitální bicí na novou úroveň, díky implementaci exkluzivní koncepce SuperNATURAL. Nejlepší elektronické bicí na světě jsou nyní ještě lepší.
Vylepšená dynamika a citlivost reaguje na každou nuanci při hraní na bicí, takže je feeling ještě přirozenější, bez ohledu na to o jaký styl se jedná.

Během více než desetiletí se revoluční Roland V-Drums stávají nepsaným vzorem výrazné zvukové kvality a skutečně realistického a příjemného hraní. Uvedením řady TD-30KV/TD-30K V-Pro Series se zvuky SuperNATURAL se tato elektronická bicí sada stává novým vrcholem své třídy. Díky zvukům SuperNATURAL s modelováním chování reálného nástroje, a také díky nové pokročilé technologii trigger senzorů nabízí zcela novou úroveň kvality zvuku a hratelnosti sady. Nástroj tedy reaguje na veškeré jemnosti a nuance techniky a dynamiky hry s naprostou precizností. Navíc byla přidána funkce přehrávání audio signálu z USB, což dále rozšiřuje výrazové možnosti nástroje. Jak pro stage sadu (TD-30KV) nebo sadu pro profesionální nahrávání (TD-30K) je nový modul V-Pro skutečně komplexní a znějící zvukový zdroj.
Díky pokročilé Behavior Modeling Technologii, je vynikající zvuk SuperNATURAL Roland nastaven tak, že dosahuje nevídané úrovně reality a výrazu, jen obtížně realizovatelné u starších zvukových generátorů.

Behavior Modeling Technologie
Nejenom fyzikální modeling nástrojů bere v potaz Roland, ale jde ještě o krok dále v modelingu specifického chování nástroje, odpovídající způsobu hry hráče, což vede ke skutečně věrnému a výraznému zvuku z reálného světa.

Ambience sekce
Na výsledky výzkumu, jak slyší bubeník sám sebe a jak jsou slyšet bicí zvuky společně s hudbou, byl kladen mimořádný důraz, takže s pokročilým DSP byla vytvořena sekce Ambience. Na čelním panelu TD-30 je speciální fader pro celkové vyladění prostoru Ambience.

Overhead mikrofon
Pro nahrávání ve studiu, je umístění overhead mikrofonů nezbytné, jelikož jsou zárukou přirozeného a jasného zvuku.
Ozvěna místnosti
Můžete nastavit velikost a polohu mikrofonu v místnosti podle typu, což znamená koncertní síň, studio, club, arena, atd.
Reverb
Specifický reverb byl vytvořen zvlášť pro virbl, kopák i tomy tak, aby všechny bubny zněly společně a v daném druhu hudby přirozeněji.

Možnosti tvorby zvuku
Široká paleta zvuků
Široká nabídka presetů bicích sad se hodí perfektně pro všechny hudební styly, ať jde o rock, jazz, hip-hop, nebo taneční hudbu. Zvláště jsme se soustředili na vývoj zvuků, aby bylo možné je přizpůsobit jak pro potřeby nahrávacího studia, tak při živém hraní.
Přes 1000 připravených zvuků, ať už jde o akustické bicí – kopáky, virbly, činely a perkuse – nebo elektronické bicí a speciální efekty, u kterých jsou v kombinaci schopnosti V-Edit se sadou připravených efektů. Tak si můžete vytvořit jedinečnou a vlastní sadu pro libovolný hudební styl.

Aplikace v nahrávacím studiu
TD-30 nabízí tvorbu zvuků pro libovolný způsob hry na bicí.
Můžete si vybrat ze široké nabídky virblů, změnit typ blány i ladění, posunout polohu jednotlivých mikrofonů, upravit tvar místnosti, ve které hrajete a nastavit mikrofony nad blánou i v místnosti. Svůj zvuk můžete obohatit efekty a perfektně vyvážit audio signál v mixu sady – jedině u TD-30!

Skvělé efekty
Každý pad může mít nezávislý kompresor a 3-band grafický EQ, stejně jako ve studiu. Nové multi-efekty obsahují také inzertní efekty, jako saturator nebo flanger. A stejně jako ve studiu, lze provést finální zvukové úpravy vynikajícím stereo kompresorem a 4-band master EQ.

Přehrávač songů
Přehrávač umí přehrát audio soubory (WAV, MP3) z USB flash disku.
Můžete tak hrát v doprovodu audio souboru, nebo k tomu využít doprovodnou stopu.

Zálohování
Veškeré nastavení TD-30, včetně 100 bicích sad můžete zálohovat (uložit) na USB flash disk jedinou operací (maximálně 99 záloh). Bicí sady můžete zálohovat i jednotlivě (maximálně 999 sad). Záložní data, vytvořená v TD-20 a TD-20X můžete importovat do TD-30 a využít je.

Výběr sady
Sady, uložené na USB flash disku a presetové sady TD-30 můžete využít, aniž by bylo nutné je nejprve kopírovat do user paměti bicí sady.

Podpora USB Audio/MIDI
TD-30 můžete připojit k počítači a využít SW sekvencer (DAW) při nahrávání hry na TD-30, jak audio tak MIDI signálu.

Zobrazit více

Zobrazit méně

Jak od nás získat odměnu za nákup na Kytary.cz?

1

Zaregistrujte se, abychom vám mohli připsat odměnu - cashback.

2

Přihlaste se a vyberte si z nabízených obchodů ten, kde chcete nakoupit.

3

Klikněte na "Jít do obchodu" a v obchodě nakupujte stejně jako obvykle.

4

Po dokončení nákupu se na vašem účtu na Refundo objeví peníze, které od nás dostanete!

Orsay.cz - 20% sleva na vše!

Získejte zpět
2,75 % cashback
Orsay.cz - 20% sleva na vše!

Nazuby.cz - Novinka + slevové kódy 20 a 40 %

Získejte zpět
až 2,75 % cashback
Nazuby.cz - Novinka + slevové kódy 20 a 40 %
Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?