ATpets.cz

V obchodě již není nabízen cashback

2,5 % cashback
na všechny objednávky


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U ATpets.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


1
transakcí

10,07 Kč
průměrná získaná částka


ATpets.cz

ATpets.cz – krmiva a chovatelské potřeby pro psy a kočky, ale i ostatní domácí mazlíčky.

První e-shop se sortimentem vybíraným podle zkušeností a vzdělání v oboru kynologie.

Vše pro spokojená bříška, zdraví a pohodlí vašich domácích mazlíčků. Nabízí nejlepší produkty od ověřených výrobců jako Brit, Acana, Eukanuba, Calibra nebo Athena. Na ATpets.cz najdete krmiva, granule, kapsičky, konzervy, pohodlné pelíšky pro psy a iglú pro kočky, potřeby pro cestování, hračky, vodítka, misky i kosmetiku.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?