2,5 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Asos.com

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 2,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Asos.com jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 25 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

V případě použití slevového kupónu odjinud než z Refundo může dojít k nepřipsání cashbacku za nákup.


25 % off Everything TS, TM, MS and HIIT
25 % sleva + 2,5 % cashback

Kupón 1.3.2021

2,5 % cashback
na všechny objednávky


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Asos.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

2 lidí hodnotilo obchod


900
transakcí

65 dní
průměrná doba schválení

51,84 Kč
průměrná získaná částka


Asos.com

Asos.com je internetový obchod s módou nejen pro mladé a originální lidi, ale pro všechny, kdo se chtějí oblékat stylově a nápaditě. Takové oblečení a mnoho doplňků zde totiž naleznete.

V sekci dámského oblečení objevíte několik kategorií dámského oblečení, a to například dámské kalhoty a legíny, topy, sukně, šaty, plavky, kraťasy, spodní prádlo či také kabáty, bundy a mnoho dalších. Eshop nabízí nepřeberné množství dalších doplňků, jako jsou hodinky, sluneční brýle, obaly na mobily, šperky a kosmetiku. Samostatné kategorie jsou pak také dámské boty a kabelky a batohy.

Asos není jen obchodem pro ženy, i muži se chtějí oblékat stylově. V eshopu tak naleznete pánskou sekci s širokou nabídkou nejrůznějšího pánského oblečení. Košile, trička, kalhoty, mikiny, ale i společenské oblečení. Stejně jako pro ženy, je i pro muže k dostání mnoho doplňků, jako třeba čepice, hodinky či pánské šperky. V eshopu naleznete často zajímavé slevy.  

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?