AlpinePro.cz
3,5 % cashback
Nakoupit přes Refundo

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

AlpinePro.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 3,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Nakoupit přes Refundo a nakupte na AlpinePro.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet 35 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Podzim plný slev
+ 3,5 % cashback
Akce 6 dní


Outdoorové a sportovní oblečení, doplňky a obuv za skvělé ceny
+ 3,5 % cashback
Akce 10 dní


3,5 % cashback
na všechny objednávky


U AlpinePro.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.
Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

0 lidí hodnotilo obchod


0
transakcí

23,06 Kč
průměrná získaná částka


AlpinePro.cz

AlpinePro.cz – ALPINE PRO– Jednička na českém trhu s outdoorovým oblečením a doplňky. S hrdostí obléká české olympioniky.

Široký sortiment outdoorového a sportovního oblečení, doplňků a obuvi v online e-shopu přední české outdoorové značky ALPINE PRO. Nakupujte se zárukou kvality přímo od výrobce. Funkční a zároveň pohodlné výrobky pro muže, ženy i děti.

Alpine Pro je ryze česká společnost, která se za více než 20 let svého působení stala lídrem na českém trhu s outdoorovým oblečením a doplňky.

Alpine Pro má vlastní tým designérů, kteří za pomoci nejmodernějších materiálů, propracovaných střihů a důmyslných detailů připravují návrhy kolekcí pro jaro/léto/podzim/zima.

Na vývoji materiálů Alpine Pro spolupracuje s řadou odborných center v ČR i v zahraničí a stejně tak s profesionálními sportovci.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?