52,5 % – 4,165 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

Adobe.com

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 52,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na Adobe.com jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 525 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na Adobe.com
+ až 52,5 % cashback

Akce 6 dní

42,5 % cashback
Photography with Stock yearly (monthly payment); Photography yearly (monthly payment); Single product monthly – Individual; White Glove CC Photography Plan Monthly; Creative Cloud Monthly; Document Cloud Monthly; Creative Cloud Teams Monthly; Stock Mini Sub


40 % cashback
White Glove CC Individual Monthly


4,165 % cashback
Photography yearly (one-time payment); Stock Single Image – Video; Complete yearly (one-time payment) – Individual; Single Stock Image or images Paid up front; Creative Cloud Teams Paid up front; Creative Cloud Paid up front; Document Cloud Paid up front


28,5 € cashback
Stock Subscription – 750, 350, 40, 10 Images


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U Adobe.com a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

Adobe.com

Adobe.com – Řešení pro kreativce, marketing a správu dokumentů. Společnost Adobe mění svět rozšiřováním digitálních možností. Pomáhá svým zákazníkům vytvářet, dodávat a optimalizovat obsah a aplikace.

Pořiďte si Adobe Creative Cloud, Adobe Stock a Adobe Document Cloud, nejnovější verzi nejlepších kreativních aplikací na světě - včetně Adobe Photoshop, Illustrator a InDesign - plus miliony aktiv Adobe Stock a nové prémiové obrázky, které jsou přímo implementované.

Podobné obchody


Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?