4mySamsung.cz

V obchodě již není nabízen cashback

10 % cashback
na všechny objednávky


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U 4mySamsung.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

4mySamsung.cz

Obchod se specializuje na designové doplňky a příslušenství k telefonům, tabletům a počítačům. Najdete tu mimo jiné příslušenství pro mobilní telefony Galaxy, tašky, brašny a pouzdra pro MacBook i jiné notebooky, sluchátka, kabely, nabíječky a mnoho dalšího.

Hledáte schopný obchod pro uspokojení vašich elektronických potřeb? Dále hledat nemusíte, internetový obchod 4mysamsung.cz je tu pro vás s akčními nabídkami a velice širokou škálou produktů. Doprava zdarma je již od 699 Kč. Společnost vám garantuje, že vaše zboží bude dodáno v čas a v pořádku. Zboží, které je skladem se odesílá do 24 hodin, můžete si tedy svou objednávku užívat od následujícího pracovního dne. Jestliže chcete mít své zboží ještě dříve u sebe, určitě si dojděte na prodejnu, která je v Brně. Sluchátka, taška na notebook, univerzální pouzdra, notebooky a další příslušenství, fotorámečky, navigace a držáky do auta, fotoaparáty a další nezbytné doplňky. Každý den jsou pro vás připraveny nové slevy a nové výrobky. Určitě nebudete litovat, když se na tuto stránku proklikáte. Jestliže máte nějaký dotaz, zavolejte na zákaznickou linku, kde vám odpoví na všechny dotazy. Vánoční nebo narozeninový dárek je ideální objednat z této stránky.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?