4myApple.cz

V obchodě již není nabízen cashback

10 % cashback
na všechny objednávky


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U 4myApple.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Nakoupit přes Refundo" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

4myApple.cz

Obchod se specializuje na designové doplňky a příslušenství k telefonům, tabletům a počítačům. Najdete tu mimo jiné příslušenství pro iPhone, iPad, MacBook a iPod.

Jak už sám název napovídá, jedná se o internetový obchod, kde bude vše pro váš mobilní telefon. Různé vychytávky, doplňky, příslušenství na iPad, iPhone, iPod nebo Mac. Hlavně v zimní sezóně si nejvíce užijete dotykových rukavic pro mobilní telefony, zůstaňte v teple, i když píšete SMS. Doprava bude pro vás zdarma již od 699 Kč. Zboží, které je skladem se odesílá od 24 hodin, můžete se tedy těšit na svou objednávku následující pracovní den od vyřízení. Jestliže jste nedočkaví, můžete si vyzvednout vaše zboží buď v Praze, nebo Brně ihned. Vánoční nebo narozeninový dárek nebylo nikdy snadnější vybrat a koupit. Různé akce a slevové nabídky jsou samozřejmostí. Každý den jsou pro vás produkty rozšiřovány a vybírány pro vás ty nejlepší. Různé výprodeje mohou dosahovat až 70% slevu. Ověřené reakce zákazníků a velice kladné ohlasy na způsob komunikace a doručení vaší objednávky. Neváhejte a vyzkoušejte tento obchod, kde se vám určitě bude líbit. Přehledné menu a levná nabídka vás zaručeně uchvátí.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?