7,5 % – 0 % cashback
Získat cashback

Odměnu za nákup poskytuje Refundo.cz

2din.cz

Získejte peníze za nákup.
Zaregistrujte se a dáme vám odměnu 7,5 % z ceny nákupu. Ušetřete s Refundo!

  • Registrujte se a přihlaste na Refundo.cz
  • Klikněte na Získat cashback a nakupte na 2din.cz jako obvykle.
  • Po nákupu za např. 1 000 Kč bez DPH vám připíšeme na účet až 75 Kč.
Registrujte se a získejte 50 Kč bonus

Akční nabídka na 2din.cz
+ až 7,5 % cashback

Akce  6 dní

7,5 % cashback
Zboží z kategorií: Materiály na odhlučnění auta; Zesilovače do automobilů; Subwoofery do automobilů; Reproduktory do automobilů; Autokosmetika


0 % cashback
Ostatní zboží


Cashback může být zamítnut nebo nemusí být zaznamenán v případě použití jiného slevového kupónu, než který bude nabízen přímo zde na Refundo.

Pokud to zde není vysloveně uvedeno a povoleno, tak nedoporučujeme provádět objednávky přes mobilní aplikace obchodů. Cashback se v tomto případě nemusí zaznamenat a nelze připsat ani dodatečně.

U 2din.cz a většiny dalších obchodů se jako základ pro vypočítání cashbacku používá cena objednávky bez DPH. Do výpočtu cashbacku se také nepočítá cena dopravy nebo věrnostních kreditů, pakliže jejich použití daný obchod umožňuje.

Cashback, který Refundo.cz nabízí, získáte jednoduše kliknutím na odkaz "Získat cashback" a nakoupíte online jako obvykle.

Objednávku je nutné udělat hned po prokliku z Refundo.cz, v okně, které se vám otevře a bez návštěvy jiných stránek, než stránek obchodu. Nenechávejte ji na později, nemusela by se u nás správně zaznamenat.

Tento obchod zatím nikdo nehodnotil.

2din.cz

2din.cz – internetový obchod s autohifi systémy a službou odhlučnění pro automobily.

Špičková autorádia, reproduktory do auta, subwoofery a příslušenství. Nabízí odborné zapojení autorádia či reproduktorů a kompletní odhlučnění auta.

Nově v nabídce


Zobrazit všechny nové

Registrovat přes Facebook

nebo

Jak Refundo.cz funguje?